Klient
Lahti Pro
Rok

2018 – 2019

Zakres
  • KV
  • Sesja zdjęciowa
  • Foto Manipulacja
  • Obsługa kanału FB
Kompetencje

Rękawice robocze w nowym wydaniu

Dla  marki LAHTI PRO, która oferuje odzież roboczą projektowaną z myślą o bezpieczeństwie, wygodzie i elegancji użytkownika, przeprowadziliśmy badania w postaci wywiadów pogłębionych. Zapytaliśmy przedstawicieli różnych grup zawodowych wykorzystujących ubrania robocze, który element garderoby do pracy jest dla nich najważniejszy. Po analizie zebranego materiału okazało się, że są to przede wszystkim rękawice, a w następnej kolejności spodnie i buty.

Badania były punktem wyjścia do stworzenia podczas jednodniowego dnia zdjęciowego na planie w ciepłowni 15-sekundowego spotu reklamowego do emisji w TV i Internecie, który do tej pory cieszy się popularnością. Jest wyświetlany w Polsce oraz za granicami kraju. W atrakcyjny sposób prezentuje najważniejsze elementy stroju roboczego.

W nawiązaniu do powyższych badań powstały również (na dwa sezony: 2018 i 2019 rok) kreatywne grafiki do publikacji w formie postów na fan page`u marki. Głównym ich bohaterem są ożywione rękawice LAHTI PRO (różne modele z oferty), które prezentują z przymrużeniem oka zdarzenia ze świata brandu. Ich zdjęcia zostały od podstaw stworzone w naszym studio fotograficznym, a następnie poddane fotomanipulacji.