Klient
AIB
Rok

2019

Zakres
  • Kampania PR
  • Obsługa
Kompetencje

AIB

Od 6 lat realizujemy skuteczne kampanie Public Relations dla firmy AIB, producenta wysokiej jakości rozwiązań izolacyjnych. Strategia współpracy, która z roku na rok jest optymalizowana zgodnie ze zmianami na rynku i potrzebami klienta, opiera się w głównej mierze na prowadzeniu szeroko zakrojonych działań komunikacyjnych w mediami branżowych, specjalistycznych i budowlanych.

W ramach  kampanii Public Relations zrealizowaliśmy m.in. również zupełnie niestandardowy projekt, za pomocą którego produkty AIB, na co dzień uszczelniające i izolujące, zostały pokazane w zupełnie innym kreatywnym i bliskim szerokiemu gronu odbiorców zastosowaniu (fotel ogrodowy, biżuteria, maty sensoryczne i wiele innych). To wszystko za sprawą  konkursu „DESIGN LAB. SZTUKA TWORZONA Z CHEMII” zorganizowanego dla Wydziału Wzornictwa warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Dzięki temu pozyskaliśmy uwagę kluczowego grona odbiorców: architektów.

Dla AIB realizujemy również wysyłki kreatywne dla dziennikarzy, w ramach jednego z takich projektów powstała m.in. niezwykle efektowna choinka świąteczna z wykorzystaniem taśmy okiennej. Zaangażowaliśmy wówczas do współpracy artystę, zajmującego się rękodziełem.

Marketing Aveex

"DESIGN LAB. SZTUKA TWORZONA Z CHEMII"

Konkurs