Klient
FFiL Śnieżka SA
Rok

2019

Zakres
  • Kampania PR
  • Obsługa
Kompetencje

FFiL Śnieżka SA

Dla Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka SA, czołowego producenta farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, od 7 lat realizujemy skuteczne kampanie Public Relations. Szeroko zakrojone działania w zakresie komunikacji produktowej dla marek: Śnieżka, MAGNAT, Śnieżka ACRYL-PUTZ®, FOVEO TECH i VIDARON prowadzimy głównie w mediach branżowych, budowlanych oraz wnętrzarskich.

W ramach obsługi FFIL Śnieżka SA tworzymy inspirujące materiały prasowe i wyjątkowe spotkania, które przyciągają nie tylko dziennikarzy, lecz również celebrytów. Przykładami takich wydarzeń są Trendy MAGNAT zorganizowane w Teatrze Kamienica w Warszawie, prezentacja farby MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA w Centrum Nauki Kopernik oraz premiera Trendów Śnieżka w warszawskiej restauracji Dwie Trzecie.

Dla FFiL Śnieżka SA i jej marek realizujemy również wysyłki kreatywne dla dziennikarzy. Dzięki temu, do mediów trafiły m.in. drewniane hotele dla owadów do zabezpieczenia produktami VIDARON, kwiatowe wianki prezentujące bogatą kolorystkę farb Śnieżka Barwy Natury, infografiki z zestawem ćwiczeń na mięśnie brzucha, czyli „kaloryfer” (wraz z informacją o emalii Śnieżka do kaloryferów), czy też palety cieni do makijażu nawiązujące do barw farb MAGNAT.

Marketing Aveex

Skuteczne kampanie PR

FFiL Śnieżka SA