fbpx
Ave Marketing

AVEEX po raz kolejny zrealizuje MONTERIADĘ dla Związku POiD

By 2019-11-20 5 stycznia, 2021 No Comments

Marketing AVEEX zwyciężył w przetargu na realizację 5. edycji MONTERIADY, organizowanej co roku na Targach Budownictwa i Architektury BUDMA przez Związek POiD. Strategia zaproponowana przez warszawską agencję marketingową 360°, która odnosi liczne sukcesy w prowadzeniu kompleksowych działań dla marek, m.in. z branży budowlanej, przewiduje wiele atrakcji, a przede wszystkim zawiera nowe, świeże spojrzenie na wydarzenie.

Do przetargu na organizację MONTERIADY 2020 Związek POiD zaprosił dwa podmioty: Agencję Marketingową AVEEX oraz konsorcjum firm: The Imagine we współpracy z Jobdone. Każdy z nich przedstawił swoje pomysły na realizację najnowszej osłony inicjatywy. Z uznaniem Członków Zarządu Związku POiD spotkała się propozycja AVEEX.

Jesteśmy dumni, że będziemy mogli dalej rozwijać nasze „kreatywne dziecko” – MONTERIADĘ. Dokładnie pamiętam, jak ok. 5 lat temu, w AVEEX, zrodził się pomysł na to wydarzenie, którego główna idea opiera się na koncepcji widowiskowych pokazów prawidłowego montażu stolarki budowlanej na żywo. Dziś jego skala jest naprawdę imponująca, a jestem pewien, że 2020 rok okaże się jeszcze bardziej przełomowy. Od pierwszej edycji MONTERIADY nasza Agencja odpowiada za jej realizację, dlatego jesteśmy emocjonalnie związani z tym projektem. Cieszymy się, że możemy współpracować z największą organizacją, zrzeszającą firmy z branży stolarki budowlanej i tworzyć razem nową jakość dla odbiorców rynku – mówi Marcin Wojciechowski, Creative Director AVEEX.

Strategia najnowszej osłony MONTERIADY powstała pod przewodnictwem Marcina Wojciechowskiego, Creative Directora AVEEX, w gronie specjalistów odpowiadających za poszczególne działy, a co za tym idzie kompetencje Agencji, takie jak: organizacja eventów, produkcje foto i video, Social Media oraz Public Relations. Częścią projektu są bowiem szeroko zakrojone działania komunikacyjne w mediach tradycyjnych i elektronicznych oraz na kanałach społecznościowych związanych z wydarzeniem.

Agencja Marketingowa AVEEX współpracuje ze Związkiem POiD od wielu lat, m.in. przy realizacji takich projektów jak: Kongres Stolarki Polskiej (spotykają się na nim co roku przedstawiciele branży stolarki budowlanej), kampania edukacyjna „DOBRY MONTAŻ” (we wrześniu wystartowało 6. wydanie inicjatywy) czy MONTERIADA (na Targach BUDMA odbędzie się 5. jej odsłona). W ubiegły czwartek, 14 listopada br., odbyło się pierwsze spotkanie z potencjalnymi Partnerami MONTERIADY, podczas którego zostały przedstawione założenia najnowszej edycji.

AVEEX to agencja specjalizująca się w marketingu holistycznym. Tworzy skuteczne strategie marketingowe dla swoich klientów w oparciu o 10 głównych kompetencji: Branding, Creative Design, Social Media, Buzzmarketing, Public Relations, Creative Events, Video Production, Creative Photography, Loyality Programs, Media House. Misją firmy jest tworzenie z produktów „generycznie” normalnych marek, które ludzie kochają. AVEEX zaufało wiele znanych brandów, w tym m.in.: AIB, Akademia Leona Koźmińskiego, Aluprof, Beko, Dahua, Philips, Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu PSPS, Śnieżka, ROCA i wiele innych.